Březen 2011

Nezbytné věci

30. března 2011 v 17:54 | Kaczi
První knížka, kterou bych vám ráda představila, jsou Nezbytné věci ( v originále Needful Things) od mistra hororu a fantasy Stephena Kinga.

Darlene and Damon (3)

29. března 2011 v 20:00 | Kaczi
Title: Darlene and Damon
Kaczi note: Tak, tady je další díl mojí první povídky. Trochu jsem se opozdila, ale pachtila jsem se s designem a školou, tak mě snad omluvíte :)

Enjoy!

Ehm..

28. března 2011 v 20:45 | Kaczi |  My dear diary..
Takže, asi jste si všimli, že blog má nový kabátek do sbírky :)
Je to můj vůbec první grafický počin, tak doufám, že se aspoň trošku líbí. Náhled pod perexem ..

Moje úchylka

24. března 2011 v 18:35 | Kaczi |  Miscellaneous
Hrozně ráda bych se s vámi podělila o jednu svoji úchylku. Ale nebojte se, neni to nic hroznýho :D

Moje úchylka má název fialová barva. A proč?

Moje láska k fialové barvě pramení někdy před 4 lety, kdy jsem coby puberťák objevila úžasnou osobu. Nepoznala jsem ji osobně ačkoli bych si to neskutečně přála.
Tou osobou je madamme Syhrael Gavotte je úžasná spisovatelka, dokonalá povídkářka s perfektní a slabostí pro koketky. (Koketky jsou moje další slabost :)
První povídka, do které jsem se okamžitě a nezamezitelně zamilovala, se jmenuje Myrtilles. Jde o chlapce jménem Alan - a odtud pramení má láska k fialové. Proč? Abyste mě pochopili, museli byste si to přečíst. Což vřele doporučuji.

Syhrael Gavotte sídlí na stránkách myrtilles.blog.cz

Předem upozorňuji, ačkoli toto upozornění vás praští do očí hned, jak na stránky vstoupíte, že se jedná pouze a jen o homosexuální páry. Proto kdo má slabší žaludek, nechť tento odkaz přejde bez povšimnutí :)

Kaczi

Sbohem, Katherine!

22. března 2011 v 19:00 | Kaczi
Title: Sbohem, Katherine!
Author: Michelle
About: Po té, co Alarick zabil Elijaha, Katherine se dostává z hrobky. Jak Elena zabrání neustálým zmatkům ohledně její a Katherininé podoby? A nerozpoutá takový čin něco víc?
Author note: První povídka, kterou jsem kdy napsala na toto téma :). Zamilovala jsem se do ní a několikrát ji upravovala, dokud nebyla mně po chuti. Tak snad se bude líbit i někomu jinému než mně samotné… xD
Kaczi note: První jednorázovka na blogu! :) Přečetla jsem ji jedním dechem a můžu říct, že nápad je to skvělý a povídka je prostě úžasně napsaná! Dík moc, Michelle a doufám, že těch povídek bude víc!

Takže: Enjoy!

No jo.. Jaro

21. března 2011 v 15:36 | Kaczi |  My dear diary..My dear diary..

A máme tu jaro. Už jsem si myslela, že nedorazí.
Jsem po týdnu lenošení a zanedbávání blogu zpět. Což je snad fajn. Máme tady první jarní den. A já? Já se ulila ze školy.
To, že jsem se dostala do okresního kola v češtině a práci měla hotovou za 2 hodinky snad znamená, že v tý hlavě nebude až tak vymeteno. Doufám.. Teď jenom jestli z toho něco bude.. Ale to už je věc jiná.

Při čekání na bus domů v pravý poledne jsem se nechala hýčkat prvníma jarníma paprskama. A kupodivu to nebylo nepříjemný :D
Ok, miluju sluníčko a to depresivní počasí, kdy jsem nevěděla, jestli bude pršet nebo ne, už mi dost lezlo na nervy.

Takže: Ahoj, Jaro, vítám tě zpátky!!

Darlene and Damon (2)

21. března 2011 v 15:02 | Kaczi
Title: Darlene and Damon
Kaczi note: Trošku jsem kvůli škole nestíhala, takže to sem dávám až teď. Snad se najde aspoň někdo, kdo si to rád přečte :)

Takže: Enjoy!

Darlene and Damon

11. března 2011 v 20:34 | Kaczi
Title: Darlene and Damon
Author: Kaczi
About: Pan Salvatore měl pouze dvě děti.. nebo ne?
Author note: Tohle je moje úplně první pokus o povídku na tohle téma. Napadlo mě to v autobuse cestou domů :D Snad se to aspoň někomu bude líbit :)
Děj se odehrává celkově mimo seriál i když občas na něj je návaznost. Povídka má vlastní dějovou linii.

Už nezbývá než popřát: Enjoy!


Thank you for coming...