Duben 2011

Pass me the phone. It's in my pocket.. II/III

29. dubna 2011 v 20:19 | Kaczi
Title: Pass me the phone. It's in my pocket..
Fandom: Sherlock (BBC 1) !!! Neplést se Sherlockem starým ani novým filmovým!!! (Neodpovídají mým představám Sherlocka a Johna!) Pro představu se na ně podívejte.
Pairing: Sherlock Holmes/John Watson
Kaczi note: Moje nová minizávislost :) nebuďte ke mně moc přísní, prosím :)
KOMENTUJTE!!!

Teď vážně..

27. dubna 2011 v 19:37 | Kaczi
Kurnik, lidi. Já vim, že sem chodíte. Tak se nějak projevte. Vážně pak nemam chuť něco psát, když se občas objeví jeden dva komentáře.
Nejsem tak vzorná jako Mich - sláva jí a velká poklona za píli! - a ani nikdy nebudu. A jestli proto mi nikdo nenapíše ani slovíčko, ať to napíše sem. Vážně nevim, co říct.
Nejde mi ani tolik o návštěvnost, ať si sem klidně chodí dvacet lidí. Hlavně že vim, že mam pro koho psát. Ale vim to vůbec? ¨
Jasně že ne!

Tak buď a nebo.

Nabroušená K.

Pass me the phone. It's in my pocket... I/IIII

26. dubna 2011 v 21:05 | Kaczi
Title: Pass me the phone. It's in my pocket...
Fandom: Sherlock (BBC 1) !!! Neplést se Sherlockem starým ani novým filmovým!!! (Neodpovídají mým představám Sherlocka a Johna!) Pro představu se na ně podívejte.
Pairing: Sherlock Holmes/John Watson
Kaczi note: Moje nová minizávislost :) nebuďte ke mně moc přísní, prosím :)

Enjoy!

Ještě žiju, klídek

26. dubna 2011 v 20:18 | Kaczi
Ok, měla jsem teď trošku problémy s připojením a ty ani trochu nezmizely, ovšem stále je tu další počítač a to hned ve vedlejším pokoji. Menší problém je s rychlostí onoho přístroje, ale to už je jen detail.

Pro affs:
Obíhat absolutně nestíhám, čehož jste si asi všimli. Strašně se vám omlouvám, s pátkem by se to mělo zlepšit. Slibuju, že budu vzorná, milující a obětavá. Ostatně jako vždy.. *muhehe*

Pro čtenáře:
Povídka na TVD - přesněji D&D přibude zítra. Možná se objeví i jednorázovka.
A momentálně mám maličkou závislost, která se mě bude držet cca čtvrt roku, jak mám ve zvyku. Což samozřejmě není konec s upíříma povídkama, jen vám nabídnu širší okruh mého repertoáru.
Možná už dnes. Neděste se, i když s upírama to fakt nemá co dělat :D

Vaše milující Kaczenka

Error

22. dubna 2011 v 9:56 | Kaczi |  My dear diary..
Ahoj lidi.
Jsem už týden odříznutá od okolního světa. Přesněji řečeno, nefunguje mi internet. Teď jsem na chvíli u sestry na počítači, ale nevim, jestli se sem dostanu ještě dneska.
I když mě stejně nikdo neshání.

Kaczi

Kaczenka

18. dubna 2011 v 21:02 | Kaczi
Nedá mi to.. pózovala jsem pro kamarádku-fotografku. Vznikly naprosto nádherný fotky, ale co se mi z nich líbí nejvíc? :D

Neskutečně divný odpoledne..

18. dubna 2011 v 20:50 | Kaczi |  My dear diary..
My dear diary..
Tohle odpoledne prostě nemá obdoby..
Za celej dnešek jsem se s nikým nepohádala - což už samo o sobě je dost divný. Nemyslete si o mně ale, že jsem nějaká semetrika :D To já se jen hrozně ráda škorpim s maminkou nebo ségrou.. U nás doma to ani jinak nejde. Maminka mistr ironie, sarkasmu, jízlivosti a bůhvíčeho ještě (díky bohu, že jsem po ní!) a sestřička snadnej terč pichlavejch poznámek..

Každopádně ani jedna z nich mi dneska neposkytla dobrej matroš na rejpání. Nu což, to se dá přežít.
Byla jsem nucena strávit tři hodiny se sourozencema venku na zahradě :D Kromě nehoráznejch záchvatů smíchu se nic moc nestalo..
Ale nemohla jsem jít k sobě a cokoli napsat a proč? Moje rodinka si usmyslela, že velikonoční prázdniny jsou ideální dobou pro vymalování baráku.. Dokážete si asi představit, co to znamená..

Ale to by ještě pořád nebylo to nejhorší, kdybych po další hodině nepřišla k sobě do pokoje, nezapla počítač a nezjistila, že moje klávesnice jaksi nefunguje.
Říkám si : "Jo, to bude dobrý. Dejchej. To zvládneš. Vezmeš si sextry." Jdu k sextře, vezmu si klávesnici. Připojím a tradá - nefunguje ani myš...

Potřetí jsem ho restartovala se značnou nevolí vůči technice. Hrabala jsem se v něm čtvrt hodiny s láskou. A nakonec ho vzteky vypnula hlavnim vypínačem.
A co se nestalo? Po pár minutách mi ho bylo líto a zapla jsem ho. A všechno funguje, jak má..

Nevim, co si o tom mam myslet.

Vážně divný odpoledne...

Kaczenka


Nenávidím!

17. dubna 2011 v 17:11 | Kaczi
Title: Nenávidím!
Kaczi note: pětiminutová záležitost, ani nevím, jak mě vlastně napadla.. Každopádně by to ve skutečnosti vypadalo celkem zajímavě, nemyslíte? :D
KOMENTUJTE!!

Darlene and Damon (10) - 2. část

17. dubna 2011 v 14:57 | Kaczi
Title: Darlene and Damon
Varování: slash, incest
Kaczi note: Tak už se pomalu někam dostáváme. Ale opravdu jen zlehoučka :) Vím, že je to krátký, ale absolutně jsem neměla po včerejšku náladu.. Tak se na mě nezlobte, nejspíš je to ta nejslabší kapitola týhle povídky vůbec. Pravděpodobně vám to vynahradím ještě večer další kapitolou, ale to se ještě uvidí :)
KOMENTUJTE, PROSÍM!

Losing your memory

17. dubna 2011 v 13:06 | Kaczi |  Miscellaneous
Další video na Damon/Elena..
Dostalo mě.. vážně. Ta písnička je nádherná a autorka videa je borka.

Stefan/Damon

16. dubna 2011 v 22:05 | Kaczi
Tak se tak probíram netem a narazila jsem na další krásnej obrázek do mý sbírky úchyláren.
Pod perexem, abych neděsila náhodou zabloudivší neslashový návštěvníky :D

Omlouvám se

16. dubna 2011 v 21:38 | Kaczi
Omlouvám se všem, co dnes čekali na další kapitolu D&D..
Celej dnešek jsem uklízela a pak byla mimo barák, takže se omlouvám, že jsem nic nepřidala. A teď už je na mně znát únava a písmenka by se mi tak akorát pletly, takže další kapitolku přepíšu a hodím sem až zítra. Možná už ráno, podle toho, kolik do sebe stihnu nalejt kofeinu :D

Takže se ještě jednou omlouvám a dík za pochopení :)

Kaczenka

And what about the next time? III/II

15. dubna 2011 v 20:33 | Kaczi
Title: And what about the next time?
Varování: PG-18, slash, incest!
Kaczi note: není to nic moc, ale víc jsem ze sebe už v tomhle ohledu vážně vydat nemohla. Smolím tuhle kapitolu už potřetí a teprve teď je jakž takž podle mých představ, i když sem tam sklouzává do sentimentality :D
Snad se bude líbit.
PROSÍM O KOMENTÁŘE!!! :)

And what about the next time? III/II - upoutávka

15. dubna 2011 v 17:41 | Kaczi |  My dear diary..
Tak mě tak napadlo dát vám sem menší ochutnávku toho, co vás čeká večer. Kromě pokračování Darlene & Damon se totiž -konečně!- chystám přidat zakončení povídky And what about the next time?. Teď jen jestli to má vážně cenu...
Pod perexem máte velice krátkou ochutnávku z nastávajícího slashového dílu a ti zvrhlejší z vás se můžou těšit na večer až dokončím opravy a betaread :)

Vaše Kaczi

Darlene and Damon (10) část 1.

14. dubna 2011 v 20:57 | Kaczi
Title: Darlene and Damon
Varování: Slash, incest (zvrhlíci se konečně dočkali :) PG-18!
Kaczi note: Tak snad jsem se už přes tu krizi dostala. Tady máte "výroční" desátý díl, který je kvůli slashi rozdělen do dvou částí. Tak snad někoho potěší :)
A NEZAPOMEŇTE NA KOMENTÁŘE!!! :)

Kaczenka malířem :D

14. dubna 2011 v 19:34 | Kaczi |  Miscellaneous
Dneska jsem prachsprostě využila kamarádčiny povolnosti a nakreslila jí na ruku cosi, co mě v tu chvíli napadlo. Neni to nic uměleckýho, ale i tak se mi to docela líbí.
Vytvořila jsem toto:Teď by mě zajímalo
jestli někdo z vás přijde na to, co to má představovat. Napovím, že to má co do činění s povídkou Darlene and Damon, ale jen okrajově. V ději to nehledejte :)

Vaše milovaná Kaczenka

Writer's block

13. dubna 2011 v 20:09 | Kaczi |  My dear diary..

Ano, teď je čas se politovat...
Nejsem schopná ze sebe vypotit ani řádku. Vážně nejsem! To, co jsem zplodila za poslední dva dny jsou 3 stránky absolutních blábolů. Nemůžu to po sobě číst aniž by mi bylo trapně..
Do háje, do háje do háje!!!
Jsem nevyspalá, do noci sedim nad sešitem, snažim se něco napsat. V hlavě mam připravený scény, vidim to před sebou, nemůžu najít vhodný slova. Vůbec netušim, jak to napsat.
Takhle mi ještě nikdy nebylo.. Slovo "zoufalá" je hrubě nevýstižný.

Ale něco podobnýho jsem měla ten den, kdy jsem ze sebe v noci vysypala 9 stránek čistýho textu.. Tak snad. Snad je to jenom krátkodobej stav. Jestli ne, asi si hodim mašli. Tohle je tak.. ponižující.

*Kaczenka si odchází pro horkej čaj, znechucená sama sebou a svojí situací - neschopnej autor povídek, který stejně nikoho nezajímaj*
OK, je mi zle a mam záchvaty sebelítosti. Jdu se zahrabat.. Ozvu se, až se vyhrabu, plná elánu a neskutečný touhy po autorský termínový sebevraždě..

Bye

Darlene and Damon (9)

12. dubna 2011 v 18:28 | Kaczi
Title: Darlene and Damon
Kaczi note: Zjistila jsem, že psaní v noci mi jde líp.. tudíž tohle vzniklo cca v půl 12, což se mi tak trochu vymstilo ve škole a já téměř usnula o děják a následně o ekonomiku.. :D Že by mi to vadilo? Ale kdeže.. pod perexem se pro vás nachází i video s písničkou, při který tenhle díl vznikal. Hrála mi pořád dokolečka a nejspíš díky ní tahle kapitola nakonec vypadá tak, jak vypadá..

Přeji hezké počteníčko.. a vy mi zase dopřejte trochu toho potěšení z komentářů, prosím :) U týhle kapitoly to zvlášť potřebuju!

Spammer

12. dubna 2011 v 14:41 | Kaczi |  Info
Tak tohle ne, vážení.
Na tohle jsem přímo alergická!

Darlene and Damon (8)

11. dubna 2011 v 20:40 | Kaczi
Title: Darlene and Damon
Author note: Pomalinku se nám začíná něco dít.. A taky se pomalu blížíme k závěru první desítky. Už teď bych mohla prozradit, že v desátý kapitole bude menší překvapení, ale to trošku předbíhám.
Každopádně tady je další kapitola, tak si jí užijte. A komentujte!
Thank you for coming...