And what about the next time? III/II

15. dubna 2011 v 20:33 | Kaczi
Title: And what about the next time?
Varování: PG-18, slash, incest!
Kaczi note: není to nic moc, ale víc jsem ze sebe už v tomhle ohledu vážně vydat nemohla. Smolím tuhle kapitolu už potřetí a teprve teď je jakž takž podle mých představ, i když sem tam sklouzává do sentimentality :D
Snad se bude líbit.
PROSÍM O KOMENTÁŘE!!! :)"Nezapomněl jsi mi tak trochu sundat koši-" hodlal si rýpnout Stefan, ovšem jeho hlas zanikl ve zvuku párající se látky.
"Říkals něco, Stefe?" zašveholil Damon sladce a odhodil cáry košile kamsi za sebe.
Kdyby mohl, Stefan by se zcela jistě plácl do čela. Takhle - svázaný a nevidomý - si jen povzdychl: "Ale ne, vůbec nic."
"To je dobře.. Kdybys totiž něco říkal, možná že bych i ten křik oželel a ten roubík ti nasadil.."

Damon se jen ušklíbl, což Stefan samozřejmě nemohl vidět.
Ale co mohl cítit, byly Damonovy sápající se ruce, stahující mu z boků úzké džíny zároveň s najednou nepříjemně těsnými černými boxerkami.

"Damone," vydechl, když se bratrův jazyk dotkl jemné kůže na Stefanově podbřišku, schválně se nedotýkajíc jeho vzrušení.
Přejížděl po něm, laskal ho, přiváděl ho k šílenství. Stefan bezděky trhl svými pouty.
A Damon pokračoval, zanechávajíc za sebou vlhkou cestličku.
Na moment se zastavil u pupíku, aby ho obkroužil a nakrátko vnikl jazykem dovnitř. Přidal ruce, přejížděl Stefanovi po vystupujících žebrech, hladil ho, v duchu je nevědomky počítal. Občas zaryl nehty a užíval si bratrovo někdy až bolestné zasténání.
Stefan byl jako v ráji. Tohle bylo tak odlišné od milování s Elenou. S ní si musel dávat pozor, on byl ten, kdo byl nebezpečný. S Damonem to bylo přesně naopak. To Damon si musel dávat pozor, aby nebyl moc tvrdý, protože byl o dost silnější než Stefan na dietě. A Stefanovi to tak vyhovovalo. Ne! Jemu se to tak zatraceně líbilo!

Damon se konečně dostal až na bratrovu hruď. K těm dvěma rudým a tvrdým malinám toužícím po jeho doteku. Lačně se přisál na jednu z nich a vyloudil tak další vzdech ze Stefanových úst.
Jeho ruka zabloudila až do Stefanova klína, kde několikrát pohladila a pak uchopila. Jemně přejela odshora dolů a zase zpět. A znovu. A znovu, znovu, znovu...

"No tak už si mě vezmi!" nevydržel to Stefan, když se Damon rozhodl věnovat protentokrát jeho druhé bradavce. Už byl na pokraji zhroucení ze vší té pozornosti, co mu druhý upír dopřával. Zároveň se toho však nemohl nabažit a rozhodně si nepřál, aby Damon přestal. Jen moc dobře věděl, co přijde potom...

Jemné pohlazení po tváři, polibek do koutku úst. Ruka zajíždějící mu do vlasů zatímco ta druhá ho stále laská v klíně.
"Damone," zasténal Stefan znovu, když se mu nedostávalo odpovědi, "Damone.."

A v tom to přišlo.
Ruka z jeho klína zmizela a nahradil ji horký, vláčný, nestydatý jazyk.
"Oh!" Stefan se prohnul v zádech jako luk a vyšel vstříc Damonovým nenasytným ústům. Ten to s radostí přijímal.
Stefan opětovně trhl za svá pouta. Kdyby chtěl, mohl je kdykoli přetrhnout, stejně jako šátek, co měl přes oči. Ale on nechtěl a právě vědomí, že může, mu dodávalo jistý pocit moci.
Damon si uvědomoval tu dávku důvěry, kterou do něho Stefan vkládal, když se od něho nechal dobrovolně spoutat a ve spoutání dál setrvával. Nechtěl ho zklamat.

Líbal ho, sál, jemně kousal a pomáhal si při tom rukou. Věděl, že to bratr moc dlouho nevydrží..
A taky že ne.
Zanedlouho mu do úst vytryskla nahořklá, mléčně bílá tekutina a on sám měl co dělat, aby ani kapička nepřišla nazmar. Nestávalo se moc často, aby mohl bratra ochutnat i tímto způsobem a pokud se tak stalo, nechtěl o to za žádnou cenu přijít.

"Ach můj bože, Damone, můj bože.." opakoval Stefan jako v horečce, když se k němu Damon o několik chvilek později přitulil, uvolnil mu ruce z pout a z očí sejmul černý šátek.
Byl vláčný jako po litru whisky, oči se mu leskly a na rtech mu pohrával spokojený úsměv. Ještě pořád se úplně nevyspal po prohýřené noci s Damonem - ano, prohýřené, ale se spoustou alkoholu a mazlením, až k tomuhle se včera nedostali - a tohle ho dorazilo. Nebyl schopen sebemenšího pohybu. Nechal Damona, ať ho hladí po nahém těle, líbá ho a tře se o něj.

"Promiň, Damone," omlouval se, "Strašně rád bych ti to oplatil, ale-"
"To nic, bratříčku," položil mu Damon prst na rty, "Já si to vyberu zítra."
Pak se posadil za něho a zezadu ho objal, pokládajíc si ho zády na hruď. Tohle zvládne, co by pro svého malého bratříčka neudělal. Jedna noc v nepohodlné poloze se jevila jako drobný nedostatek ve srovnání s událostmi posledních dvou nocí a ve vidině zítřejšího dne.

"Dobrou noc," hlesl ještě Stefan, než upadl do příjemného osvěžujícího spánku.
"Dobrou noc, Stefane," zabořil Damon nos do jeho vlasů. "Miluju tě." Napůl doufal, že Stefan už spí a tohle zůstane jen mezi ním a nočním tichem. Jeho naděje však byly plané.
"Taky tě miluju," zašeptal Stefan téměř neslyšně a vzápětí usnul.

Nemohl vidět nefalšovaně šťastný úsměv, jež se rozlil po tváři jeho staršího bratra a držel se tam, než i on naposledy přičichl ke Stefanovým vlasům a usnul...

THE END
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ronie♥ Ronie♥ | Web | 15. dubna 2011 v 20:50 | Reagovat

Ahoj:) mrkni se na muj autorsky blog o divčim světe jestli chceš

2 Michelle Michelle | Web | 15. dubna 2011 v 21:50 | Reagovat

Jejda, aktualizovala jsem tuhle stránku snad stokrát, pak jsem na hodinu musela pryč a ty to sem samozřejmě dáš! :D
Mé stydlivé já se mlátí rukou do čela a křičí, ať nečtu další slashovou povídku, ale zvrhlík jásá :D
Dneska jsem viděla super video na alarick/damon, ale bohužel jsem si ho neuložila... Takže škoda, nepošlu ti ho :) Ale mohla bys i na ně dva něco napsat ;)
Každopádně NĚCO brzo napiš a netrap mě :)

3 Selene Selene | Web | 16. dubna 2011 v 18:36 | Reagovat

náhodou je to dobré..páčilo sa mi to..:-D

4 Blonďatá Vanička - Aff Blonďatá Vanička - Aff | E-mail | Web | 17. dubna 2011 v 9:51 | Reagovat

Kazíš mi iluze o Damonovi! A to se přece nedělá :DD

5 Bella Bella | Web | 17. dubna 2011 v 15:25 | Reagovat

No coment :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Thank you for coming...