Neskutečně divný odpoledne..

18. dubna 2011 v 20:50 | Kaczi |  My dear diary..
My dear diary..
Tohle odpoledne prostě nemá obdoby..
Za celej dnešek jsem se s nikým nepohádala - což už samo o sobě je dost divný. Nemyslete si o mně ale, že jsem nějaká semetrika :D To já se jen hrozně ráda škorpim s maminkou nebo ségrou.. U nás doma to ani jinak nejde. Maminka mistr ironie, sarkasmu, jízlivosti a bůhvíčeho ještě (díky bohu, že jsem po ní!) a sestřička snadnej terč pichlavejch poznámek..

Každopádně ani jedna z nich mi dneska neposkytla dobrej matroš na rejpání. Nu což, to se dá přežít.
Byla jsem nucena strávit tři hodiny se sourozencema venku na zahradě :D Kromě nehoráznejch záchvatů smíchu se nic moc nestalo..
Ale nemohla jsem jít k sobě a cokoli napsat a proč? Moje rodinka si usmyslela, že velikonoční prázdniny jsou ideální dobou pro vymalování baráku.. Dokážete si asi představit, co to znamená..

Ale to by ještě pořád nebylo to nejhorší, kdybych po další hodině nepřišla k sobě do pokoje, nezapla počítač a nezjistila, že moje klávesnice jaksi nefunguje.
Říkám si : "Jo, to bude dobrý. Dejchej. To zvládneš. Vezmeš si sextry." Jdu k sextře, vezmu si klávesnici. Připojím a tradá - nefunguje ani myš...

Potřetí jsem ho restartovala se značnou nevolí vůči technice. Hrabala jsem se v něm čtvrt hodiny s láskou. A nakonec ho vzteky vypnula hlavnim vypínačem.
A co se nestalo? Po pár minutách mi ho bylo líto a zapla jsem ho. A všechno funguje, jak má..

Nevim, co si o tom mam myslet.

Vážně divný odpoledne...

Kaczenka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bella Bella | Web | 21. dubna 2011 v 21:56 | Reagovat

Tak to jsi měla drsný den:-D. Malovat bych už fakt nechtěla. U nás to už naštěstí máme za sebou. Jinak počítače někdy strašně rádi stávkujou. Třeba u mě ve škole, když chci zaponout počítač tak mi nejde(i když to zkouším třeba desetkrát) a když přijde můj učitel a zkouší to on, tak to najednou funguje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Thank you for coming...