Darlene and Damon (14)

16. července 2011 v 10:03 | Kaczi
Title: Darlene and Damon
Varování: PG-13 - incest
KOMENTUJTE PROSÍM :)"Co to má sakra znamenat?!" zavřískla jsem ten den už minimálně posté.
"Já nevím, Darlene. Budeme muset najít pomoc. Něco sami zjistit. Takhle si moc nepomůžem!" Tohle Damon řekl nahlas, ale já věděla, co si myslí. A nebyla to jen má intuice a znalost jeho chování. Já přímo slyšela, co si myslí.

Věděla jsem z jeho myšlenek, že má teorii o tom, co se nám to stalo, ale že si není ani v nejmenším jistej. Měl za to, že tím, že jsme se spolu vyspali, jsme spustili nějakou reakci na kletbu, kterou na něho uvrhla Emily než zemřela.

"Jakou kletbu?!" zeptala jsem se.
Vyjeveně se na mě podíval a pak mu docvaklo, co dělám.
"Hele, slečinko, přestaň se mi hrabat v hlavě!" ohradil se uraženě a vzápětí tok myšlenek zeslábl, až nakonec úplně zmizel.

Teď jsem pro změnu koukala jako puk já.
"Jaks to udělal?"
Já si totiž připadala jako kachna nad rybníkem během lovecký sezóny - pod palbou. Damonovy myšlenky ke mně svištěly rychlostí světla a pletly se do mejch, takže konečnej výsledek byla spíš zmatenost, než že bych získala nějaký užitečný informace... Ale teď to najednou bylo pryč.
"Mohla bys udělat to samý, tvoje myšlenky na kachny nad rybníkem mě totiž vůbec nezajímaj!"

Zamračila jsem se a založila ruce na prsou, aby pochopil, že tohle říkat nemusel. Jen si povzdechl a rozhodil ruce na znamení rezignace nad mojí inteligencí.

"Vytvoř si kolem vědomí zeď. Představ si, jak stavíš jednu cihlu na druhou až postavíš pevný opevnění kolem svojí mysli a tam já jen tak neproniknu, pokud se nebudu vážně snažit," vysvětlil mi.

Připadalo mi to praštěný. Ale v posledních hodinách se stala taková spousta praštěnejch věcí, že mi nepřipadalo důležitý se nad tim pozastavovat. Posadila jsem se na barovou židličku, zavřela oči a dělala přesně to, co mi nařídil. Viděla jsem jasně rudý cihly, jak se skládaj na sebe a drží pomocí malty. Už jsem skoro jásala, když jsem ucítila mírný nátlak snažící se dostat se skrz moji zeď.
Naprosto vyvedená z míry jsem povolila.

"Špatně!"

Otevřela jsem oči a zjistila, že navzdory tomu, co se tady vlastně odehrává, se Damon královsky baví.
Tak to teda ne!
Zavřela jsem oči, uvolnila se a začala v duchu pátrat po jakémkoli náznaku Damonovy mysli. Nevím, jak jsem to dokázala. Je to něco jako termovize: všechno okolo je tmavý a mysl někoho v tý tmě září. Nevím jak on moji, ale já jsem jeho mysl cítila v temně modré barvě. Jo, cejtila, nemusíte koukat tak blbě!
Jen tak lehce jsem se jí dotkla a vzápětí jsem ucítila zpětnou reakci: hradba kolem Damonovy mysli se ještě víc upevnila. Takhle se tam nikdy nedostanu.

Otevřela jsem oči.
"Zvládnu to taky," slíbila jsem jak jemu, tak sama sobě.
"Uvidíme," řekl Damon přezíravě.

A tak začal můj trénink.
S Damonem jsme se rozhodli, že s vyhledáním pomoci můžeme počkat, dokud nebudu připravená se bránit průniku cizí mysli do té mojí. Damon litoval, že mě to nenaučil už dřív, i když vlastně nebyl důvod. Nikdy jsem neměla problém s žádným čarodějem či čarodějkou, kteří by se mě pokusili ovládnout zevnitř.
A pokud jde o tu Damonovu teorii, už nikdy svoji mysl neuvolnil abych si to mohla najít sama a on sám mi to nepověděl, takže mi nezbylo nic než filozofování. Achjo...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | 16. července 2011 v 13:29 | Reagovat

Kletbu? Uvidíme. To s těma myšlenkama, je jako v Harry Potterovi, nebo Eragonovi. A líbí se mi to. To by byla paráda, kdybysme mohli slyšet cizí myšlenky a kdybysme nechtěl, aby někdo četl naše, tak prostě cvak - postavím zeď a je to :D Těším se na pokračování :D

2 **(:SherLynQaa:)**YOUR**BEST**SB**WITH BIG PEACE** **(:SherLynQaa:)**YOUR**BEST**SB**WITH BIG PEACE** | E-mail | Web | 16. července 2011 v 17:56 | Reagovat

Ahoj ako ide život ? :))

3 BlackLove BlackLove | 16. července 2011 v 19:08 | Reagovat

paráda! :)

4 Eva Eva | 17. července 2011 v 13:21 | Reagovat

Nenech se odradit tím že tu moc komentářů není. Oni budou přibývat!!! A navíc, těď je plno lidí na dovolený, takže nemají možnost sem nakouknout. To m připomíná, že od 20(21).7.- zhruba 4.8. tu nebudu, takže jestli něco přibude okomentuju to všechno později :D

5 K. ♥ K. ♥ | 17. července 2011 v 20:28 | Reagovat

Těším se na pokračování.. :-)

6 Delena Delena | Web | 25. července 2011 v 15:36 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá, co je to za kledbu. Jinak to s tě+ma myšlenkama mi připomíná jeden film co jsem viděla. Myslím, že tam byli mimozemšťané, kteří pronikali do myslí lidí a někdo si tam taky takhle stavil zeď. Zaboha si ale na víc nemůžu vzpomenout natož pak na název toho filmu. :-D

7 Delena Delena | Web | 25. července 2011 v 15:44 | Reagovat

Už vím jak se to jmenuje. Den nezávislosti. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Thank you for coming...