How the hell did I get to this?!

26. února 2012 v 13:34 | Kaczi |  My dear diary..

Zajímavá otázka, nemyslíte?

(Celej článek pouze v případě, že máte chuť se babrat mýma kecama :D) Neobsahuje povídku.


Tenhle blog jsem založila za jedinym účelem: zveřejňovat svoje povídky, ať už o něj zájem je či neni. Ale poslední dobou tu kromě povídek přibejvaj i jiný články.
Asi to potřebuju. Někomu říct svuj názor a třeba i čekat odpověď.

Ale zpátky k primárnímu tématu.

Včera jsem přečetla jednu povídku, která byla napsaná jako paměti Judsieho. Respektive jak se Judsie a Robert dali dohromady (Judsie = Jude Law, Robert = Robert Downey Jr. - RDJ).
Po přečtení jsem se dostala do takovýho zvláštního stavu, kdy jsem jen tak ležela a asi půl hodiny přemejšlela, jak jsem se sakra k týhle povídce dostala. Jak jsem se vůbec dostala k povídkám s touhle tématikou.
Jak se ze mě stal homofil a slashař?
Čim to vlastně všechno začalo? :D Divný, fakt jsem si nemohla vzpomenout. Aby taky jo, je to skoro 7 let.
7 let se věnuju psaní a čtení slashe, erotickejch i normálních (dobře, relativně normálních :D) povídek a jejich čtení. Připadam si děsně stará. A to staře nevypadam, aspoň myslim :D

Každou chvíli mě chytně něco jinýho.
Dá se říct, že jsem odborník na různý pairingy co se světa HP týče, různejch kapel a filmovejch postav.
Můžu taky říct, že jsem odborník na Sherlocka Holmese - česky zvanej Sherlockolog, anglicky Sherlockologian a fandom fanoušek je Sherlockian.. heh.
Moje představivost ohledně sexuálních scén je obrovská. V počítači mi leží desítky samostatnejch PWP scén, který jsem nebyla schopná nebo nechtěla zařadit do různejch povídek.

Ale sakra, čim to začlo? :D

Asi jako u všech slashařů - u Harry Potter Fandomu.

Rozhodla jsem se babrat v tý sedmiletý minulosti a podělit se o nejmilejší slash páry. Ale varuju předem, jsou (pokud si nevzpomenu na nějakou výjimku, ale vsadim se, že spíš ne) čistě homosexuální. Jsem homofil. Smiřte se s tim.

Kaczi :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Thank you for coming...