Pro Evču

27. února 2012 v 18:02 | Kaczi |  My dear diary..
Drazí čtenáři a čtenářky (hele, najde se tu mezi váma vůbec nějakej chlap? :D),

neberte tenhle článek jako vyvyšování nad ostatní. Tak to neni.

Jenom bych řekla, že tahle holka si zaslouží, abych jí napsala osobně (jako by to byla nějaká pocta, he? :D)

Netušim, jestli ještě používáš stejnej mail jako loni, tudíž to risknu a hodim to sem. Nezlob se na mě, jenom chci, aby sis to přečetla.Ahoj Evi,

Původně jsem ti chtěla napsat už asi před pár tejdnama. Moje paměť je hrozně vrtkavá a když mě něco chytne, nejsem schopná myslet klidně měsíc na nic jinýho, takže se opravdu omlouvám :)

Jen jsem chtěla říct, že jsem původně vůbec neměla v plánu se na blog vracet. Chtěla jsem založit novej, kde nebudou jenom moje povídky, ale i moje názory a tak dál. Vzhledem k názvu (vampire-fictions.. no jo, já vim, stupidní) by totiž člověk čekal orientaci jenom na povídky o upírech. Jenže já trochu rozšířila obzory a nechci psát jenom o TVD. Po několika povídkách tě to přestane bavit, protože co máš pořád vymejšlet novýho? Je to několiksetkrát omletý ve sto jinejch povídkách a co se originality týče, moc toho nenaděláš. Sex je sex.
Kromě Darlene a Damona. Na ty dva jsem hrdá, miluju je z celýho srdce a nemohla jsem je nechat nedokončený. Jo, možná je divný takhle psát o svejch literárních postavách, ale zastávam názor, že kdo je nemiluje, nemůže o nich psát.

Nechtěla jsem se vracet. Chtěla jsem si je vzít s sebou na novej blog a začít psát i o jinejch párech. A pak jsem šla sem na mail, abych zrušila toplist a nechodily mi sem statistiky z vampire-fictions. A všimla si těch mailů od tebe.
Četla jsem si je dokola asi pětkrát a pak si řikam: "Holka, proč se vůbec chceš stěhovat? Jak dlouho máš tenhle blog? Vážně se ti z něj chce odejít?" a druhej hlas mi řiká: "Je to orientovaný na upíry. Dost tě to škrtí, nemůžeš psát pořád dokola o jednom."

Vykašlala jsem se na oba. Hlasy blbý :D
Vrátila jsem se zpátky a píšu o tom, co mě baví. Kašlu na název blogu.
A pak jsi mi napsala komentář a já na něj tak koukam a myslim si: "Tahle holka se obtěžovala napsat ti mail. Tak sakra proč řešíš návštěvnost, když máš čtenářku, jako je Evča? Idiote!"

Děkuju. Mam takovej dojem, že už podruhý jsi mě vrátila zpátky a že podruhý jsi to ani neměla v úmyslu ;)
Jajks, trochu jsem to s tim psanim přepískla, což? :D Promiň (ne, vlastně mě to vůbec nemrzí :D)

Kaczi
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evča Evča | 27. února 2012 v 20:51 | Reagovat

Dovolila jsem se přejmenovat z ošklivého Eva na milejší Evča :D
To víš, že jsem tě sem chtěla dostat zpátky :) Nikdo taky netvrdí, že máš psát jenom o upírech. Popravdě jsem díky tobě našla zálibu ve slashi (dřív jen tak sem tam nějaká povídka, ale teď, když tak koukám na rozhovor Juda a Robbyho se přistihnu, jak si říkám - Ty 2 jako pár, to je něco) :) Jen piš dál, povídky, názory, cokoli, co tě napadne. Vždycky se najde někdo se shodným názorem a vždycky někdo, kdo tě bude přesvědčovsat o opaku (bez toho by to nebylo ono). Jak tak čtu tvoje články, říkám si - s tou holkou je fakt sranda :D
Díky za článek!
P.S. Mail mám pořád stejnej, kdybys někdy chtěla napsat...
Doufám, že jsem na nic nezapomněla :D

2 Evča Evča | 27. února 2012 v 20:51 | Reagovat

Zapomněla :D Hezkej design!!!

3 Evča Evča | 27. února 2012 v 21:00 | Reagovat

Hned jsem si musela jít přečíst, co jsem tenkrát psala :D Ono už je to tři čtvrtě roku? Páni, ten čas ale letí :D

4 Kaczi Kaczi | E-mail | Web | 27. února 2012 v 21:00 | Reagovat

Tebe ode mě při porodu oddělili :D :D

5 Evča Evča | 28. února 2012 v 10:57 | Reagovat

:D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Thank you for coming...