Duben 2012

S maminkou :D

14. dubna 2012 v 23:18 | Kaczi |  My dear diary..
OK, tohle je pro všechny, abyste věděli, jakýho magora tady vídáte :D
Jinak Evi, odpověď na Judsieho máš v komentářích u předchozího článku, ale tohle je taky svym způsobem odpověď :D

Klasická situace u nás doma. Dřepim si v kuchyni, před sebou notebook a obří hrnek čaje, projíždim fotky na photobucketu a o mojí židli se opírá maminka. Jako vždycky mi čumí přes rameno :D Tak ale když se jedná o fotky Sherlocka, nemůžu jí to zakazovat, spíš přikazovat :D

Jedna fotka Sherryho s mírně vykulenejma očima.
Maminky komentář:"Vypadá, jak kdyby měl před sebou haldu jídla."
Moje automatická odpověď:"Spíš nahýho Johna.."

Chvilku trvalo, než mi došlo, co jsem to řekla a maminka mezitim byla podezřele zticha. A jo, její pohled byl vážně k nezaplacení :D Radši si od tý doby dávam pozor na pusu :D

Jinak inkriminovaná fotka zde:


V temných zákoutích Scotland Yardu..

10. dubna 2012 v 10:52 | Kaczi
Title: V temných zákoutích Scotland Yardu
Author: Hádejte, můžete jednou :D
Fandom: Sherlock BBC
Pairing: Sherlock/John
Warning: já nevim, asi PG-15
Author note: touha odlepit se od papírů s materiálama na ročníkovku se projevila v půl 2. ráno.. Nešlo odolat :D

Hi, dear readers

8. dubna 2012 v 15:17 | Kaczi |  My dear diary..
Konečně jsem se sem dostala bůhví po kolika tejdnech (popravdě jsem tak dezorientovaná v čase, že jedinej časovej mezník je pro mě termín 17.4.)

Výmluvy jsou pitomý, já vim. Ale bohužel mi momentálně nic jinýho nezbejvá.
Naše škola má blbej zvyk napařit třeťákům ročníkový práce. Duben je měsícem obhajob. Už 14 dní jsem se nervama pořádně nevyspala, pořád se mi v hlavě přetáčí úvodní proslov a pořadí snímků v prezentaci a žádnej z mejch miláčků se na mě nepřišel ani podívat. Ani Damie, ani Darlene a dokonce ani Robert s Judsiem - od tý doby, co jsem je viděla naposled, údajně nevylezli z bytu. Zajímalo by mě, kde to dělaj, když se podle zděšenejch sousedů před pár dnama ozval uprostřed noci hroznej praskot, šílená rána a hurónskej smích.

Nestíham. Za měsíc nastupuju na praxi a hned po dvoutýdenní praxi mě čeká voda. 3 tejdny mimo školu. To znamená že tenhle měsíc musim vytáhnout ještě všechny známky. Je to neskutečný.

17. dubna to budu mít za sebou. Aspoň tu polovinu stresu.
20 minut proslovu a hájení svýho stanoviska před aulou plnou lidí (vejde se jich tam 100 a když se fakt hodně chce, vejde se tam celá škola, což je cca 400 - divný, já vim, ale fakt se tam vejdem. Ředitel to dvakrát ročně vyžaduje).

Takže 17.4. v 8:00 musí běžet repráky, fungovat mikrofon, nezaseknout se notebook a všechny videa a muzika musí bejt funkční. Huf. Držte mi palce.

Kaczi
Thank you for coming...