Hi, dear readers

8. dubna 2012 v 15:17 | Kaczi |  My dear diary..
Konečně jsem se sem dostala bůhví po kolika tejdnech (popravdě jsem tak dezorientovaná v čase, že jedinej časovej mezník je pro mě termín 17.4.)

Výmluvy jsou pitomý, já vim. Ale bohužel mi momentálně nic jinýho nezbejvá.
Naše škola má blbej zvyk napařit třeťákům ročníkový práce. Duben je měsícem obhajob. Už 14 dní jsem se nervama pořádně nevyspala, pořád se mi v hlavě přetáčí úvodní proslov a pořadí snímků v prezentaci a žádnej z mejch miláčků se na mě nepřišel ani podívat. Ani Damie, ani Darlene a dokonce ani Robert s Judsiem - od tý doby, co jsem je viděla naposled, údajně nevylezli z bytu. Zajímalo by mě, kde to dělaj, když se podle zděšenejch sousedů před pár dnama ozval uprostřed noci hroznej praskot, šílená rána a hurónskej smích.

Nestíham. Za měsíc nastupuju na praxi a hned po dvoutýdenní praxi mě čeká voda. 3 tejdny mimo školu. To znamená že tenhle měsíc musim vytáhnout ještě všechny známky. Je to neskutečný.

17. dubna to budu mít za sebou. Aspoň tu polovinu stresu.
20 minut proslovu a hájení svýho stanoviska před aulou plnou lidí (vejde se jich tam 100 a když se fakt hodně chce, vejde se tam celá škola, což je cca 400 - divný, já vim, ale fakt se tam vejdem. Ředitel to dvakrát ročně vyžaduje).

Takže 17.4. v 8:00 musí běžet repráky, fungovat mikrofon, nezaseknout se notebook a všechny videa a muzika musí bejt funkční. Huf. Držte mi palce.

Kaczi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evča Evča | 8. dubna 2012 v 19:04 | Reagovat

Moc, moc, moc ti držím palce. Jestli mám já z něčeho hrůzu, tak mluvit před lidma a ještě přitom bejt závislá na technice (mikrofon, noťas). Takže moc přeju, ať se všechno zadaří.
S tím stresem ti naprosto rozumím. Já teď nebyla 2 a půl tejdne ve škole a celej tejden se něco píše a ještě budu všechno dopisovat a např. s matikou a fyzikou jsem úplně mimo. No nic, moje nicotné problémy nechme stranou. Ještě jednou hodně štěstí a pevný nervy :D A kdybys náhodou potkala Damieho nebO Darlene nebo Judsiho nebo Roba, tak je pozdravuj :D Jo a že jim přeju štastnej výběr při nákupu postele :D dnešní nábytek nic nevydrží :D

2 Damonika Damonika | 9. dubna 2012 v 20:02 | Reagovat

Tak to áno, prajem veľa šťastia. No jo, tí dvaja mi budú chýbať, ale my to nejako zvládneme, no nie? Hlavne nech ti všecko vyjde! A pozdravuj Darlene a Damona! :D :D :D :D :D

3 Arlenetic Arlenetic | E-mail | Sobota v 14:54 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Thank you for coming...